Bijeenkomst Stichting Luctus thema Gezond Rouwen

05/10/2024

Stichting Luctus organiseert regelmatig bijeenkomsten in Weidevenne, waarin rouwbeleving centraal staat. Op zondag 13 oktober 2024 is het thema: Gezond Rouwen. Zo kan rouw ruimte krijgen in het leven. Begeleiding is in handen van Carolien Kuijpers, gastvrouwen zijn Astrid Faems en Ingrid Nobel. De bijeenkomst is in huiskamersetting, gewoon met elkaar ervaringen delen en in gesprek zijn. De toegang is gratis, wel wordt er een bescheiden bijdrage gevraagd voor de koffie en thee.

Stichting Luctus biedt in een professionele setting verlies- en rouwbegeleiding, met ruimte voor samenzijn en groepsgesprekken. Onder ervaringsdeskundige begeleiding organiseert de stichting bijeenkomsten, waarin rouwbeleving centraal staat. Belangrijke elementen hierbij zijn erkenning en herkenning van lotgenoten in het verdriet en de pijn van het gemis van een dierbare, werk of ander verlies.

Herinneringen
Aanmelden voor deze bijeenkomst is niet nodig. De bijeenkomst start om 14.00 uur en duurt tot ca. 16.00 uur, inloop vanaf 13.30 uur. De locatie is Clup Welzijn in Heel Europa, Genuahaven 48 Purmerend (ingang om de hoek aan waterkantzijde). Meer informatie: info@stichtingluctus.nl.  Tijdens de bijeenkomst is er ruimte om met elkaar herinneringen te delen. Stichting Luctus is ook te volgen via facebook.com/stichting.luctus. 

Belastingvoordeel
De stichting is een culturele Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI) en kan gebruik maken van bepaalde belastingvoordelen bij erven, schenken en giften. Veel mensen schenken aan een goed doel met een maandelijkse bijdrage, een vast bedrag per jaar of via een collectant. Onder bepaalde voorwaarden zijn schenkingen aan goede doelen aftrekbaar van de belasting.  Klik hier voor de (ANBI beschikking) van de Belastingdienst.

 

 

Wilt u op de hoogte blijven van al het nieuws in Weidevenne, Kop West, Centrum en Beemster, schrijf u dan in voor de nieuwsbrief.

 

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *