Werk aan de Weidevenne…

01/12/2024

Siouxstraat

De parkeervakken en het voetpad in de Siouxstraat zijn aan onderhoud toe. Op verschillende plekken wordt de bestrating omhoog gedrukt door boomwortels. Dit wordt aangepakt en dat gebeurt van maandag 2 tot en met vrijdag 6 december. Om het werk goed en veilig uit te voeren, worden steeds een paar parkeerplaatsen afgezet. Dat wordt aangegeven met borden. De aannemer probeert de overlast zoveel mogelijk te beperken. Toch kunt u enige hinder ervaren en daarvoor wordt begrip gevraagd.

Mikadostraat
Bij de gemeente komen meldingen binnen over een onduidelijke voorrangssituatie bij de Mikadostraat – Gangeslaan. Daarom wordt de kruising aangepast naar een gelijkwaardige kruising. Dit is vorig jaar ook gedaan bij de Origamistraat. Van maandag 9 tot en met vrijdag 13 december wordt de klus geklaard. De Mikadostraat is tijdens het werk afgesloten voor motorvoertuigen. De aannemer gebruikt ook een paar parkeervakken voor de opslag van materiaal en machines. Dit wordt aangeven met borden.

Tangramstraat – Gangeslaan

Tangramstraat – Gangeslaan
Bij de gemeente komen ook meldingen binnen over een onduidelijke voorrangssituatie bij de Tangramstraat – Gangeslaan. Daarom wordt ook deze kruising aangepast naar een gelijkwaardige kruising. Van maandag 16 tot en met vrijdag 20 december gaat de aannemer aan de slag. Voertuigen kunnen de straat in en uit over de andere helft van de rijbaan. De aannemer gebruikt ook hier een paar parkeervakken voor de opslag van materiaal en machines. Dit wordt aangegeven met borden.

Vragen
De planning is afhankelijk van het weer en kan een paar dagen afwijken. Voor vragen tijdens de uitvoering van alle werkzaamheden is toezichthouder Dirk Korringa bereikbaar via telefoonnummer 0299 452 452.

Mikadostraat – Gangeslaan

 

 

Wilt u op de hoogte blijven van al het nieuws in Weidevenne, Kop West, Centrum en Beemster, schrijf u dan in voor de nieuwsbrief.

 

 

 

1 comments

  1. Jackelien Smith schreef:

    Maak van de Gangeslaan gewoon een voorrangsweg, zoals het vanaf het begin al was ., Dat scheelt veel geld en veel extra lelijke borden aan de weg.
    Maar ja,,waarom moeilijk doen als het ook makkelijk kan.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *