23/10/2025
De uit 1927 stammende Purmerendse muziekvereniging heeft zich door de jaren ontwikkeld tot een multifunctioneel inzetbaar orkest. Muziekvereniging Kunst na Arbeid speelt in dit speciale concert filmmuziek en nodigt iedereen van harte uit voor een spectaculaire muziekavond. Onder leiding van dirigent Misha Sporck en in samenwerking met het koor The Classics van Muziekschool Waterland, onder leiding van Patrice van Opstal, belooft dit concert op 29 november in de Taborkerk een onvergetelijke ervaring te worden.
Tijdens deze bijzondere avond kunnen bezoekers genieten van prachtige muziekstukken zoals Encanto’ (arr. Peter Kleine Schaars), ‘Hymn to the Fallen’ uit Saving Private Ryan,’Kung Fu Panda’ van Hans Zimmer, en ‘Superman’ van John Williams. Deze zorgvuldig geselecteerde nummers nemen het publiek mee op een muzikale reis door de wereld van film.
Inclusief consumptie
Het concert vindt plaats op zaterdagavond 29 november 2025 in de Taborkerk, aan de Maasstraat 2 (Overwhere) in Purmerend. De deuren gaan open om 19.30 uur en het concert begint om 20.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar voor €15,- per stuk, en voor bezoekers onder de 16 jaar is de prijs €10,-. Deze prijs is inclusief consumptie. Kaarten zijn zowel aan de deur als via Kaartenverkoopkna@gmail.com verkrijgbaar, dus zorg dat u erbij bent en beleef een avond vol muzikale magie.
Gedegen opleiding
Muziekvereniging Kunst na Arbeid is het enige orkest in Purmerend met een fanfarebezetting. Het orkest bestaat uit alleen koperblazers (trompet, bugel, trombone, euphonium, bariton, hoorns en bas) De enige houtblazers zijn de saxofoons. Naast de blazers hebben zijn nog slagwerk in de vorm van een drumstel, pauken, grote trom en diverse percussie-instrumenten. Kunst na Arbeid heeft ook een gedegen muziekopleiding. De docenten zorgen er voor dat de aspirant muzikanten goed opgeleid worden. Jong en oud kunnen gebruik maken van de muziekopleiding. Er is geen leeftijdsgrens.
Lid of luisteraar
Het is een gezellige vereniging voor jong en oud en sinds 1927 wil de vereniging zoveel mogelijk mensen kennis laten maken met muziek. Of dat nou is als lid van de vereniging of als luisteraar. Genieten is het sleutelwoord van de bespeler van een instrument en van de luisteraar. Kijk op www.kna-purmerend.nl voor meer informatie.
Wilt u op de hoogte blijven van al het nieuws in Weidevenne, Kop West, Centrum en Beemster,
schrijf u dan in voor de nieuwsbrief.


