PurVak in de meivakantie met sportieve activiteiten

25/04/2025

Maandag 28 april begint de alom bekende sportieve PurVak in de meivakantie, de laatste dag is vrijdag 2 mei. In die week zijn er in sportzalen verspreid over Purmerend|Beemster voor verschillende leeftijdsgroepen diverse sport- en spelactiviteiten. Maandag- en dinsdagmiddag is er een clinic free running en donderdagmiddag is er een prikkelarme PurVak. De eerste vier avonden zijn er ook activiteiten voor dertienplussers. Meedoen aan de PurVak in de sportzalen is gratis.

Voor kinderen vanaf vier tot en met twaalf jaar zijn er naast de sport- en spelmaterialen wisselende activiteiten, waaronder een springkussen. De sportzalen voor deze leeftijdsgroep zijn in Middenbeemster De Blauwe Morgenster, in Overwhere sportzaal Karekiet, in Purmer-Zuid sporthal De Vaart, in Weidevenne sportzaal De Kraal en in Zuidoostbeemster De Bloeiende Perelaar. Ze zijn de vijf dagen steeds open van 10.00 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur.

Prikkelarme PurVak 
Speciaal voor kinderen en jongeren die minder goed of niet tegen drukte kunnen is er donderdagmiddag 1 mei een prikkelarme sportieve PurVak in sportzaal Melkweg in Weidevenne (Limbostraat 1 bij Marimba). Daar is dan bijvoorbeeld geen muziek en geen luidruchtige apparatuur. Bezoek van deze kinderen vanaf twee tot en met achttien jaar is alleen mogelijk na aanmelding via https://spurd.nl/formulier/aanmeldformulier-prikkelarme-purvak/.

PeuterPurVak
Voor kinderen vanaf twee tot en met zes jaar is er elke dag van 09.00 uur tot 12.00 uur PeuterPurVak in sportzaal Zwanebloem in De Gors en kinderen van 4 tot en met 12 jaar kunnen zonder aanmelden meedoen aan de gratis clinic free running, maandagmiddag in sporthal De Vaart in Purmer-Zuid en dinsdagmiddag in sportzaal De Kraal in Weidevenne.

Vanaf dertien jaar
Maandag en dinsdag zijn er in De Vaart in de Purmer-Zuid en woensdag en donderdag in sportzaal De Kraal in Weidevenne uitdagende, sportieve activiteiten – er is meer dan zaalvoetbal – voor jongeren vanaf dertien jaar. Alle vier de dagen vanaf 19.30 uur tot 22.00 uur.

De PurVak-partners Spurd, Clup Welzijn, Cultuurhuis Wherelant, H2O Esports Campus, Sterk Techniek Onderwijs en Bibliotheek Waterland zijn er klaar voor. De openingstijden van de organisaties zijn bereikbaar via purvak.nl. De gemeente Purmerend maakt de PurVak mede mogelijk.

 

 

Wilt u op de hoogte blijven van al het nieuws in Weidevenne, Kop West, Centrum en Beemster, schrijf u dan in voor de nieuwsbrief.

 

 

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

De Weidevenner